Iskolánkról

Név:
Üzenet:

Tisztelt Érdeklődő!

Szeretettel köszöntjük a Mezőcsokonyai Tagiskola honlapján!
Iskolánk Kaposvártól 17 km - re fekvő község 8 osztályos intézménye.
Az elmúlt években a régi épület folyamatosan bővítésre került. Aula, tantermek, tornaszoba készült el. Majd 2010-ben átadásra került a modern, korszerű épület: 8 új tanteremmel, hangulatos könyvtárral, hatalmas tornacsarnokkal, a környék legkorszerűbb konyhájával és tágas étkezővel bővült a meglévő infrastruktúra a pályázati lehetőségnek köszönhetően. A tantermek bútorzata-padok, székek, szekrények- újakra lettek cserélve, 22 letelepített számítógéppel informatika tanterem lett kialakítva, beszerzésre került 56 darab tanulói laptop, melyek a tanítási munkát segítik. Azóta interaktív táblákkal, újabb tanulói laptopokkal, tanári laptopokkal, tanulói tabletekkel, új WIFI rendszerrel bővült iskolánk.
Fontosnak tartjuk, hogy hagyományaink ápolása mellett korszerű oktatást biztosítsunk tanulóink számára, s mindenkinek lehetősége legyen személyiségének sokoldalú kibontakoztatására, az alapkövetelmények minél alaposabb elsajátítására.
Emelt szintű angoloktatást valósítunk meg, már első osztálytól kezdve tanulnak diákjaink angolul.
Osztályaink kis létszáma miatt pedagógiai munkánk során megfelelő figyelmet tudunk fordítani a tehetséges tanulókra illetve segíteni tudjuk a lassabban haladókat. Iskolánk családias légköre lehetővé teszi, hogy a diákok, pedagógusok, munkatársak jól érezzék magukat a mindennapok során.

Szeretettel várjuk iskolánkban az érdeklődőket!

Fenntartó: Kaposvári Tankerületi Központ
Elérhetőség:
7400 Kaposvár, Szántó utca 5.
Telefon: +36 (82) 795-225
E-mail:kaposvar@kk.gov.hu

Az alábbi űrlap kitöltésével azonnali üzenetet küldhet nekünk.

Név:*
Telefon: