Iskolánkról

Név:
Üzenet:

Tisztelt Érdeklődő!

Szeretettel köszöntjük a Mezőcsokonyai Tagiskola honlapján!
Iskolánk Kaposvártól 17 km - re fekvő község 8 osztályos intézménye.
Az elmúlt húsz évben a régi épület folyamatosan bővítésre került. Aula, tantermek, tornaszoba készült el. Majd 2010-ben átadásra került a modern, korszerű épület: 8 új tanteremmel, hangulatos könyvtárral, hatalmas tornacsarnokkal, a környék legkorszerűbb konyhájával és tágas étkezővel bővült a meglévő infrastruktúra a pályázati lehetőségnek köszönhetően. A tantermek bútorzata-padok, székek, szekrények- újakra lettek cserélve, 22 letelepített számítógéppel informatika tanterem lett kialakítva, beszerzésre került 56 darab tanulói laptop, melyek a tanítási munkát segítik.
Fontosnak tartjuk, hogy hagyományaink ápolása mellett korszerű oktatást biztosítsunk tanulóink számára, s mindenkinek lehetősége legyen személyiségének sokoldalú kibontakoztatására, az alapkövetelmények minél alaposabb elsajátítására.
Magyar-angol két tannyelvű iskola vagyunk, tanulóink heti 5 órában tanulják az angol nyelvet, valamint 3-4-5 órában különböző tantárgyakat angolul tanulnak.
Osztályaink kis létszáma miatt pedagógiai munkánk során megfelelő figyelmet tudunk fordítani a tehetséges tanulókra illetve segíteni tudjuk a lassabban haladókat. Iskolánk családias légköre lehetővé teszi, hogy a diákok, pedagógusok, munkatársak jól érezzék magukat a mindennapok során. A szülők és a fenntartó önkormányzat támogatása maximális, a gesztor intézmény - somogyjádi iskola- vezetője is segíti törekvéseinket.

Szeretettel várjuk iskolánkban az érdeklődőket!

Az alábbi űrlap kitöltésével azonnali üzenetet küldhet nekünk.

Név:*
Telefon: